ВІДПОВІДІ

Від вас нам потрібні відповіді на наступні питання:

– Відкрита у вас польська робоча національна віза категорії D?
– Терміни візи?
– Ваша стать / вік?
– Коли Ви готові виїжджати?
Детальний опис вашого досвіду, навичок і умінь. Ким працювали? Які спеціальності? Кваліфікації і тд? (Чим докладніше Ви нам розкажете, тим точніше ми зможемо підібрати вам вакансії).
Особливості по здоров’ю. Наприклад, потрібна тільки «сидяча» робота або робота в холодних цехах і тд.
Побажання по заробітній платі, житлу і іншим умовам.

Це досить стандартна ситуація і в ній немає нічого страшного. Ми зможемо почати процедуру Вашого працевлаштування після отримання Вами візи. Якщо Вам буде потрібна консультація щодо процедури отримання закордонного паспорта – зателефонуйте нам і консультант Вам максимально детально розповість всі нюанси і варіанти отримання закордонного паспорта.

Для працевлаштування потрібен закордонний паспорт. Після Вашого звернення в нашу компанію ми підготуємо всі необхідні документи для отримання дозволу на роботу. На підставі підготовленого пакету документів консульство Польщі видає Вам робочу візу класу D. Ця віза дозволяє працювати в Польщі до 6 місяців.

закордонний паспорт, громадянський паспорт, ІПН (ідентифікаційний код), фото 3,5х4,5 (80% обличчя на білому фоні)

Від 4 до 8 тижнів. Все залежить від місця вашої реєстрації (прописки) і того, як працює візовий центр вашого регіону.

Так. Це обов’язкова послуга, яку ми надаємо всім нашим клієнтам. Це комфортабельне з ванною і кухнею. Призначеної для повноцінного приготування їжі: плита, холодильник.

Якщо говорити юридичною мовою, то Офіційне працевлаштування (далі ОТ) – це працевлаштування відповідно до законодавства країни, в якій ви працюєте. Якщо говорити зрозуміло, то тут все просто: ВІД – це наявність запрошення на роботу в Польщу і оформлення Договору між працівником і роботодавцем.

Що це дає для Вас, як для працівника – це дуже правильне питання. Головне – коли у вас є запрошення і оформлений Договір – ви перебуваєте на законних підставах, ваш роботодавець платить податки в казну Польщі і Вам не загрожує депортація в зв’язку з порушення трудового законодавства Польщі. В іншому випадку, коли у Вас не оформлений з роботодавцем Договір, то є загроза депортації, а вашому роботодавцю штраф.

Ми рекомендуємо брати з собою від 100 євро на одну людину. Цього буде цілком достатньо, не тільки, щоб повноцінно харчуватися, а ще й на інші поточні витрати, якщо в вас такі будуть

Всім нашим клієнтам ми радимо взяти свої улюблені чашку, ложку і тарілку.

З речей – тут потрібно брати все від футболок до курток, якщо Ви їдете в міжсезоння. Погода на Балтійському узбережжі дуже мінлива, тому парасольку і дощовик теж не завадять. Збирайтеся так, щоб все влізло в одну сумку / валізу і вона була підйомної або пересувається – так зручніше буде проходити кордон і робити пересадки в дорозі, якщо у вас такі є. Не потрібно купувати 3 банки шампуню – в Польщі він дешевший, ніж в Україні. Тому беріть з собою речі, на зразок ви їдете на місяць у відрядження, все інше будете докуповувати вже в міру необхідності.

Відносно робочого одягу – тут вже дізнавайтеся у наших менеджерів по кожній конкретній вакансії!

ВАЖЛИВО! Перед виїздом перевірте наявність документів з собою:

Закордонний паспорт
Запрошення – Оригінал !!!
Страховка і квитанція про оплату страховки!
Український паспорт або права – знадобляться, якщо Ви їжі на поїзді в межах України

По-перше, мати при собі всі необхідні документи, що підтверджують наявність візи: Закордонний паспорт Запрошення – Оригінал Страхівка і квитанція про оплату страхівки По-друге, не перевозити заборонені товари. Сигарети і алкоголь мати в допустимих кількостях. На 1-ну людини дозволено – 2 пачки сигарет і 1 літр алкогольних напоїв. По-третє, знати місто в яке Ви їдете згідно Запрошенню, на яке підприємство і ким там будете працювати! Тому обов’язково вивчіть ваше запрошення і знайте відповіді на ці питання.

Запам’ятайте, Ви їдете на легальних підставах, Вам вже дали візу, у вас є Запрошення від роботодавця і ви їдете покращувати економіку цієї країни. Тому добре володійте необхідною інформацією з Запрошення, вивчіть кілька важливих фраз на польському і впевнено перетинайте кордон. І пам’ятайте, наявність хвилювання під час перетину кордону – це нормальна реакція.

У Польщі до приїжджих ставляться, як скрізь – нормально! Чи помічаєте ви, перебуваючи в Україні, в своїй країні, іноземців? Звичайно, помічаєте! Точно також помічені іноземці та в інших країнах і це нормально. Чого не потрібно робити в Польщі, як і в будь-якій країні – це порушувати закон. Навіть будь-дрібне хуліганство або привід в поліцію, можуть не стати причиною вашої миттєвої депортації. Але відлуння цього порушення ви відчуєте, коли прийдете продовжувати своє перебування в Польщі або отримувати візу. Швидше за все, Ви отримаєте відмову.

перетину кордону – це нормальна реакція.